Koncert britské elektro-danceové kapely CHEW LiPS doplní FLY FLY FLY a The Fakes

Koncert britské elektro-danceové kapely CHEW LiPS doplní FLY FLY FLY a The Fakes

The Faint, The Bravery, Hellogoodbye, Jamie T., Kate Nash, Fugazi, NIN, One day As a Lion, Spoon, Weezer, Wolfmother, The Wombats, The Cure, Beck, Against Me, Quicksand, Landmine Spring, Sunshine, The Mood, Anyway, Clou, The Killers, The Bronx, Jimmy Eat World…

Místo biografie soupis kapel, kterými se nechávají ovlivnit členové strakonické kapely FLY FLY FLY, která se kromě kytar vyžívá také v elektronických prvcích.

FLY FLY FLY vystoupí jako hosté na koncertě britské elektro-danceové kapely CHEW LiPS, která vystoupí v sobotu 19.března ve strahovském klubu 007.

Po koncertě se uskuteční afterparty s The Fakes, kteří se na klubové scéně se pohybují od pozdimu 2005 a za tu dobu si díky svým častým vystoupením po koncertech skupin Moimir Papalescu & The Nihilists, Bruno Ferrari, Sunshine, Ecstasy Of St. Theresa či The Prostitutes mezi fanoušky progresivní taneční hudby vybudovali významné postavení. Vystoupili také společně s I AM X, Robots In Disguise, Digitalism, Mignon nebo Warren Suicide.

Chew Lips, FLY FLY FLY a The Fakes zahrají strahovské Sedmiččce 19.března od 19:30.


Vstupenky v síti Ticketpro za 180,- Kč + poplatky, na místě za 230,- Kč.

Více info na:

www.chew-lips.com

www.facebook.com/CHEWLiPS

www.myspace.com/fakesclash

www.bandzone.cz/flyflyfly

www.myspace.com/chewlips

www.klub007strahov.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

 Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek