Josh Homme pomůže Arcticům

|
Josh Homme pomůže Arcticům

Frontman Queens of the Stone Age, Josh Homme, oznámil spolupráci s rokenrolovýma ďáblama z Sheffieldu Arctic Monkeys. Na nadcházející desce Opiček Suck It and See Josh pomůže se zpěvem v All My Own Stunts. Deska by měla vyjít 6. června, kapela si na post prodcenta znovu pozvala Jamese Forda (Klaxons, Peaches).

"Chtěli jsme, aby to tentokrát bylo založený na písničkách", řekl o novém albu frontman Alex Turner. Dřív jsme se vždycky snažili nechodit touhle cestou, protože tak už to bylo udělaný. Ale existuje důvod, proč existujou tradiční struktury".

Suck It and See bylo nahráno v Sound City Studios v Los Angeles. 4. března vyšel na stránkách kapely track Brick by Brick, ale prý nejde o singl, ale jen o ukázku, co můžeme očekávat od čtvrtého alba Arcticů.

Josh Homme pro Arctic Monkeys produkoval už několik písniček z alba Humbug, vydaného v roce 2009. Jestli se chcete na tohohle usměvavýho chlápka vidět na živo, vyražte 29. května do KC Vltavská v Praze na koncert Queens of the Stone Age.

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek