Josh Homme pomůže Arcticům

|
Josh Homme pomůže Arcticům

Frontman Queens of the Stone Age, Josh Homme, oznámil spolupráci s rokenrolovýma ďáblama z Sheffieldu Arctic Monkeys. Na nadcházející desce Opiček Suck It and See Josh pomůže se zpěvem v All My Own Stunts. Deska by měla vyjít 6. června, kapela si na post prodcenta znovu pozvala Jamese Forda (Klaxons, Peaches).

"Chtěli jsme, aby to tentokrát bylo založený na písničkách", řekl o novém albu frontman Alex Turner. Dřív jsme se vždycky snažili nechodit touhle cestou, protože tak už to bylo udělaný. Ale existuje důvod, proč existujou tradiční struktury".

Suck It and See bylo nahráno v Sound City Studios v Los Angeles. 4. března vyšel na stránkách kapely track Brick by Brick, ale prý nejde o singl, ale jen o ukázku, co můžeme očekávat od čtvrtého alba Arcticů.

Josh Homme pro Arctic Monkeys produkoval už několik písniček z alba Humbug, vydaného v roce 2009. Jestli se chcete na tohohle usměvavýho chlápka vidět na živo, vyražte 29. května do KC Vltavská v Praze na koncert Queens of the Stone Age.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek