Plastique Never Sleeps!

|
Plastique Never Sleeps!

8.4. se v klubu Radost FX v Praze odehraje vystoupení sólového electro-popového projektu zpěvačky Jitky Charvátové JI & Mother Ducks. Koncert bude výjimečný hned ve dvou ohledech, bude to jediné klubové vystoupení projektu v Praze letošního jara a kapela se v Praze vůbec poprvé představí s novou posilou, bubeníkem Thomem Herianem aka Drama Jacqua (Montage, S.O.I.L., Sato-San To ad.), díky němuž se můžete těšit nejen na nové aranže, ale i na krátké, experimentální výlety mimo electro vody. Elektrika, kabely, krabičky, beaty a hlavně vokál, který vás odnese do vesmíru, to je JI.

Koncert proběhne v rámci party Plastique, residentního večera DJe Vectifa. Kromě Jitky Charvátové vystoupí také partička To-Fu Fighters & Soya Bitches, ve které se prezentuje hned několik členů populární elektrokupy Sci-Fi-Psi. . TOFU FIGHTERS kombinují prvky laciného djingu s dokonale propracovaným live jamem. Výsledkem je tedy potom to, že ze známého hitu se stává hit ještě větší a hitovější. Něco na způsob „Pimp My Hit“ :-)

Jitka Charvátová není na české hudební scéně žádným nováčkem. Českobudějovická rodačka začala svou hudební kariéru před více než 15 lety po boku Mejly Hlavsy a bratrů Vozáryových v projektu Fiction. Do širšího povědomí posluchačů se však dostala především jako zpěvačka taneční skupiny Skyline. V loňském roce se také stala novou tváří obnovené synth-popové legendy Oceán. V lednu 2010 vydala svoje autorské sólové album Feed My Lion, které představí právě na koncertě v Radosti FX.

 

start 22:00

plastique girlzz do 23:00 zdarma

volný vstup na pozvánky do 24:00

resident DJ VECTIF

visual guru VJ MARTIN

guests :

TO-FU FIGHTERS & SOYA BITCHES

JI & MOTHER DUCKS (JITKA CHARVÁTOVÁ) – live !!!

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek