Plastique Never Sleeps!

|
Plastique Never Sleeps!

8.4. se v klubu Radost FX v Praze odehraje vystoupení sólového electro-popového projektu zpěvačky Jitky Charvátové JI & Mother Ducks. Koncert bude výjimečný hned ve dvou ohledech, bude to jediné klubové vystoupení projektu v Praze letošního jara a kapela se v Praze vůbec poprvé představí s novou posilou, bubeníkem Thomem Herianem aka Drama Jacqua (Montage, S.O.I.L., Sato-San To ad.), díky němuž se můžete těšit nejen na nové aranže, ale i na krátké, experimentální výlety mimo electro vody. Elektrika, kabely, krabičky, beaty a hlavně vokál, který vás odnese do vesmíru, to je JI.

Koncert proběhne v rámci party Plastique, residentního večera DJe Vectifa. Kromě Jitky Charvátové vystoupí také partička To-Fu Fighters & Soya Bitches, ve které se prezentuje hned několik členů populární elektrokupy Sci-Fi-Psi. . TOFU FIGHTERS kombinují prvky laciného djingu s dokonale propracovaným live jamem. Výsledkem je tedy potom to, že ze známého hitu se stává hit ještě větší a hitovější. Něco na způsob „Pimp My Hit“ :-)

Jitka Charvátová není na české hudební scéně žádným nováčkem. Českobudějovická rodačka začala svou hudební kariéru před více než 15 lety po boku Mejly Hlavsy a bratrů Vozáryových v projektu Fiction. Do širšího povědomí posluchačů se však dostala především jako zpěvačka taneční skupiny Skyline. V loňském roce se také stala novou tváří obnovené synth-popové legendy Oceán. V lednu 2010 vydala svoje autorské sólové album Feed My Lion, které představí právě na koncertě v Radosti FX.

 

start 22:00

plastique girlzz do 23:00 zdarma

volný vstup na pozvánky do 24:00

resident DJ VECTIF

visual guru VJ MARTIN

guests :

TO-FU FIGHTERS & SOYA BITCHES

JI & MOTHER DUCKS (JITKA CHARVÁTOVÁ) – live !!!

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek