Friday Night Rocks vol.026

Friday Night Rocks vol.026

Momentálně poslouchám dvě desky - Bel Air od Guano Apes a Unforgiving od Within Temptation. Obě jsou výborné a v obou figurují fantastické zpěvačky. Spojuje je také to, že většinu materiálu si píší samy a jsou hlavní hnací silou svých kapel. A v neposlední řadě, obě samozřejmě taky dobře vypadají. Téma dnešního Friday Night Rocks je tedy jasné - něžné pohlaví za mikrofonem.

Již zmíněná Sandra Nasic z Guano Apes vydala v roce 2007 svoje zatím jediné sólové album. Vyplňovala tak pauzu způsobenou rozpadem její mateřské kapely. Ironicky, odchod jí jenom prospěl a Signal byl lepší, než dřívější tvorba GA.

 

Nemůžu vynechat ani Within Temptation. Sice to Sharon Del Adel trochu kazí Keith Caputo, ale i tak jde o povedený song.

 

Křesťanský rock sice nepatří mezi moje nejvyhledávanější žánry, ale zpěvačka Lacey má prostě drive jako málokdo.

 

Čekání na novou desku Paramore si můžete zkrátit tímto videoklipem.

 

Exilia není v našich končinách příliš známá a ani se tomu příliš nedivím. Jedna jediná povedená deska prostě nestačí. Ale tenhle song je nářez, o tom žádná.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek