Rokytná FEST 2011: špičkové obsazení i pivo z tanku

|
Rokytná FEST 2011: špičkové obsazení i pivo  z tanku

Třetí ročník festivalu, který si za dobu svého konání získal velkou oblibu u návštěvníků, se letos koná 20. a 21. května. Dvojnásobná délka festivalu není jediná změna. Pořadatelé vybrali i novou lokalitu, znatelně zkvalitnili program a také se zaměřili na gastronomii. Návštěvníkům slibují grilované pochoutky a pivo čepované z tanku. Už nyní se fanoušci těší na Mňágu a Žďorp, Ready Kirken, Vypsanou Fixu, Rybičky 48, O5&Radeček a řadu dalších.

Festival Rokytná FEST je proslulý tím, že se na něm setkávají fanoušci všech generací. „Nabídka hudby je rozmanitá, proto si nás už od prvního ročníku vyhledávají jak teenageři, tak i starší lidé,“ přiblížil hlavní pořadatel akce Pavel Vlašín.

Vítaným zpestřením je vylepšená nabídka nápojů a jídla. „Letos jsme připravili pro návštěvníky raritu, která se na akcích tohoto typu moc nevidí. Přímo v areálu festivalu budeme čepovat nepasterizované pivo z tanku. Pro milovníky dobrého jídla můžu prozradit, že budeme připravovat grilované speciality a jiná gurmánská překvapení,“ popsal Vlašín. Další novinkou letošního ročníku je pomýšlení na ekologii. „Nejsme k přírodě lhostejní, proto návštěvníci, kteří budou odevzdávat prázdné kelímky, obdrží kupon na pivo zdarma. Pro ně motivace, pro pořadatele řešení průběžného úklidu,“ vysvětlil Vlašín. Dvoudenní vstupné stojí v předprodeji 300 korun a na místě 350 korun. V místě konání bude možné si zakoupit i jednodenní vstupné, které přijde na 200 korun. „Ještě než jsme začali s propagací, už nám předprodeje hlásily čtyři stovky prodaných lístků na dva dny. Loni byla celková návštěvnost třináct set lidí,“ uvedl Vlašín, jehož akce, kterou pořádá spolu s rokytnickými fotbalisty, přesahuje návštěvností počet lidí žijících v místě konání. Letos už nemusí být festival zajímavý pouze pro místní návštěvníky a blízké okolí, ale díky zamýšlenému stanovému městečku a zajištěnému zázemí mohou do Rokytnice nad Rokytnou přijet také milovníci festivalů z daleka.

Vstupenky opět v předprodeji dvoudenní za 300,- Kč v www.ticketstream.cz a Ticketpro www.ticketpro.cz

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek