Rokytná FEST 2011: špičkové obsazení i pivo z tanku

|
Rokytná FEST 2011: špičkové obsazení i pivo  z tanku

Třetí ročník festivalu, který si za dobu svého konání získal velkou oblibu u návštěvníků, se letos koná 20. a 21. května. Dvojnásobná délka festivalu není jediná změna. Pořadatelé vybrali i novou lokalitu, znatelně zkvalitnili program a také se zaměřili na gastronomii. Návštěvníkům slibují grilované pochoutky a pivo čepované z tanku. Už nyní se fanoušci těší na Mňágu a Žďorp, Ready Kirken, Vypsanou Fixu, Rybičky 48, O5&Radeček a řadu dalších.

Festival Rokytná FEST je proslulý tím, že se na něm setkávají fanoušci všech generací. „Nabídka hudby je rozmanitá, proto si nás už od prvního ročníku vyhledávají jak teenageři, tak i starší lidé,“ přiblížil hlavní pořadatel akce Pavel Vlašín.

Vítaným zpestřením je vylepšená nabídka nápojů a jídla. „Letos jsme připravili pro návštěvníky raritu, která se na akcích tohoto typu moc nevidí. Přímo v areálu festivalu budeme čepovat nepasterizované pivo z tanku. Pro milovníky dobrého jídla můžu prozradit, že budeme připravovat grilované speciality a jiná gurmánská překvapení,“ popsal Vlašín. Další novinkou letošního ročníku je pomýšlení na ekologii. „Nejsme k přírodě lhostejní, proto návštěvníci, kteří budou odevzdávat prázdné kelímky, obdrží kupon na pivo zdarma. Pro ně motivace, pro pořadatele řešení průběžného úklidu,“ vysvětlil Vlašín. Dvoudenní vstupné stojí v předprodeji 300 korun a na místě 350 korun. V místě konání bude možné si zakoupit i jednodenní vstupné, které přijde na 200 korun. „Ještě než jsme začali s propagací, už nám předprodeje hlásily čtyři stovky prodaných lístků na dva dny. Loni byla celková návštěvnost třináct set lidí,“ uvedl Vlašín, jehož akce, kterou pořádá spolu s rokytnickými fotbalisty, přesahuje návštěvností počet lidí žijících v místě konání. Letos už nemusí být festival zajímavý pouze pro místní návštěvníky a blízké okolí, ale díky zamýšlenému stanovému městečku a zajištěnému zázemí mohou do Rokytnice nad Rokytnou přijet také milovníci festivalů z daleka.

Vstupenky opět v předprodeji dvoudenní za 300,- Kč v www.ticketstream.cz a Ticketpro www.ticketpro.cz

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek