Saving Joshua se s novou sestavou a debutovým albem v srpnu vrátí do České republiky

|
Saving Joshua se s novou sestavou a debutovým albem v srpnu vrátí do České republiky

Severská formace Saving Joshua před pár dny zaznamenala veliké změny ve své sestavě. Kapelu opustili hned tři členové a tahle švédská post - hardcore kapela, která je mimochodem hodně oblíbená i u nás, tak musela odložit své plánované turné po Skandinávii, na kterém měla pokřtít své první album, které vznikalo několik let.

Ihned však sehnali vhodné nástupce - jsou jimi Andreas Gedda, Robert Stenstrand a Marco Eronen, který je známý hlavně díky svému působení ve švédské hardcore kapele Raised Fist.

Saving Joshua také v posledních dnech konečně obměnili svůj přehrávač na Facebooku, a vy si tak nyní můžete poslechnout již dříve zveřejněný song "Lost In A Flooded Cave", ale i novinku "I Guess That´s Emersons Way". Skladby poslouchejte ZDE.

Kapela se také po pár měsících v létě vrátí do České republiky, aby zahrála na LT Festu, který se bude konat  6. srpna v Litoměřicích. Více se o LT Festu dočtete ZDE.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek