FREAK fest součástí OEF 2011

|
FREAK fest součástí OEF 2011

Jeden extra den navíc v rámci OBSCENE EXTREME Festivalu pro ty, které baví být jiní! Posloucháme muziku, co ostatní nechápou, oblékáme se, chováme se a přemýšlíme jinak… Na FREAK DAY na OBSCENE EXTREME Festivalu se navíc pobavíme dle našeho gusta, protože na OE jsme mezi svými a můžeme řádit (s minimálním rizikem, že by byl někdo pohoršen nebo volal policii :-)

Ve spolupráci s šílenci z pražského tattoo & piercing salonu HELL.cz pro vás připravujeme komponovaný program skládající se z projekcí dokumentů o body modification a diskuzí na toto téma, samozřejmě i s názornou ukázkou. Navíc se můžete zúčastnit některé z disciplínFREAK PĚTIBOJE.

1. Run, cripple, run - souboj jednotlivců, běh v nepřirozené pozici

2. Vomit duel - souboj jednotlivců, pití půl litru slané vody na ex na rychlost, popř. možnost upgradovat na pití chcanek

3. Gore target - soutěž dvojčlenných družstev, hod rajčetem na živý cíl

4. Freak shopping slalom - soutěž dvojčlenných družstev, slalom v nákupním vozíku

5. Dirty downhill - souboj jednotlivců ve skluzu ze zabahněného svahu
Všichni milujeme volnou disciplínu na soutěži MISS. Tady náš čeká free style disciplínu DO IT YOURSELF, DO IT OBSCENE, DO IT EXTREME. Žertovné masky a kostýmy rozhodně vítány! BÝT FREAK NENÍ OK, BÝT FREAK JE SUPER!!!

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek