FREAK fest součástí OEF 2011

|
FREAK fest součástí OEF 2011

Jeden extra den navíc v rámci OBSCENE EXTREME Festivalu pro ty, které baví být jiní! Posloucháme muziku, co ostatní nechápou, oblékáme se, chováme se a přemýšlíme jinak… Na FREAK DAY na OBSCENE EXTREME Festivalu se navíc pobavíme dle našeho gusta, protože na OE jsme mezi svými a můžeme řádit (s minimálním rizikem, že by byl někdo pohoršen nebo volal policii :-)

Ve spolupráci s šílenci z pražského tattoo & piercing salonu HELL.cz pro vás připravujeme komponovaný program skládající se z projekcí dokumentů o body modification a diskuzí na toto téma, samozřejmě i s názornou ukázkou. Navíc se můžete zúčastnit některé z disciplínFREAK PĚTIBOJE.

1. Run, cripple, run - souboj jednotlivců, běh v nepřirozené pozici

2. Vomit duel - souboj jednotlivců, pití půl litru slané vody na ex na rychlost, popř. možnost upgradovat na pití chcanek

3. Gore target - soutěž dvojčlenných družstev, hod rajčetem na živý cíl

4. Freak shopping slalom - soutěž dvojčlenných družstev, slalom v nákupním vozíku

5. Dirty downhill - souboj jednotlivců ve skluzu ze zabahněného svahu
Všichni milujeme volnou disciplínu na soutěži MISS. Tady náš čeká free style disciplínu DO IT YOURSELF, DO IT OBSCENE, DO IT EXTREME. Žertovné masky a kostýmy rozhodně vítány! BÝT FREAK NENÍ OK, BÝT FREAK JE SUPER!!!

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek