Silverchair pozastavují svojí činnost

|
Silverchair pozastavují svojí činnost

Australská alternativní banda Silverchair se rozhodla ukončit svoji aktivitu na dobu neurčitou. Děje se tak po dvaceti letech veleúspěšné činnosti. Silverchair za dobu svojí existence sice vyprodukovali pouze pět řadových alb, což nevypovídá o příliš velké potenci muzikantů, nicméně dokázali nahrát několik velmi kvalitních hitů jako např. "Luv Your Life", "Straight Lines" nebo "Freak".

K této události zveřejnili na svém webu oficiální prohlášení, které vám teď ve zkrácené verzi přinášíme:

"Silverchair jsme založili před dvaceti lety, když nám bylo dvanáct. Už tenkrát jsme se rozhodli, že jakmile hraní v této kapele přestane být sranda a přestane nás umělecky naplňovat, ukončíme svoji činnost.

Proto jsme se rozhodli uložit Silverchair k zimnímu spánku a věnovat se každý svým vlastním věcem. Ujišťujeme vás, že toto rozhodnutí jsme nebrali na lehkou váhu a předcházelo mu dlouhé přemýšlení.

Chápeme, že tím zklameme spoustu našich fanoušků, ale bereme to jako osvobozující a pozitivní krok v našem životě.

Děkujeme za pochopení

Daniel, Ben a Chris"

Rozloučení si můžete v plném znění přečíst zde.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek