SESTRY KAPLANOVÉ Z L.A. VÁS NA PRAŽSKÉ SEDMIČCE SEZNÁMÍ SE SVOU NOVOU KAPELOU PURO INSTINCT

SESTRY KAPLANOVÉ Z L.A. VÁS NA PRAŽSKÉ SEDMIČCE SEZNÁMÍ   SE SVOU NOVOU KAPELOU PURO INSTINCT

Sestry z kalifornského L.A., které byly zařazeny mezi 50. nejlepších nových kapel pro letošní rok podle časopisu NME se chystají na evropské turné. Vyražte si na solidní vejlet roku 2011 s kapelou Puro Instinct a úžasnejma peckama jako jsou Nite Jewel, Soldiers of Fortune a Teams vs. Star Slinger.

"Puro Instinct zní jako stříbrný had. Představte si, že byste pustili syčení nebo chřestění hada přes zesilovač nebo ho analyzovali pod mikroskopem a pak ho prostě vypustili na plný pecky do vesmíru. Znělo by to jako tahle goth parta z kalifornský pouště, která se jmenuje Puro Instinct, třpyt noční košile,strašidelný vibrace duchařského stolečku, které se linou z temnýho kouta pokoje.“ 

Loni label Mexican Summer úplně propadl sestrám Kaplanovým : Piper a Skylar, a jejich kapele Pearl Harbor, která se zaskvěla nádherným EP Something About the Chapparrals. Ale čas letí jak splašený mustang a už se píše rok 2011 a Pearl Harbor se teď jmenují Puro Instinct. Kolem Piper a Sky jsou najednou čtyři další hudebníci: Cody Porter, Jessie Clavin, Mike Baum a Crazy Murray – ti všichni hrají zamlžený a vířivý pop ještě o něco působivěji než kdysi. Představte si Fleetwood Mac, Bobb Trimble a Lush ve vířivce naplněné po okraj šampaňským -ale s mnohem více bublinkama a ještě hustší mlhou.

První singl Puro Instinct “STILYAGI” je tak skvělý možná i díky pomoci jejich fanouška a kamaráda jménem Ariel Pink, který je loni vzal s sebou na turné jako support Haunted Graffiti. Jeho doprovodné vokály se vznáší v ambientních oblacích, automatických bicích a dalších zvukových jiskrách a Piperin snový hlas slibuje “Ooooo-ooooo Stilyagi!.” Puro Instinct již vydali svůj dlouhohrající debut pojmenovaný Headbangers in Ecstasy a v srpnu je budete moci spatřit naživo i v Praze!!! 

Koncert Puro Instinct se odehraje 2.srpna v klubu 007 na pražském Strahově.

Vstupenky v síti Ticketpro za 200,- Kč + poplatky, na místě pak za 250,- Kč.

Více info na:

www.myspace.com/puroinstinct
www.klub007strahov.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Další žurnál

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek

LAIBACH v březnu 2018 v Bratislavě

13. Prosinec 2017 12:56 |
LAIBACH (Slovinsko) 22. 3. 2018 - Majestic Music Club, Bratislava www.obscure.cz  
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S PARADISE LOST, NOCTURNUS AD, UNLEASHED AND FULL OF HELL!

12. Prosinec 2017 17:14 |
Brutal Assault oznamuje další balíček kapel, tentokrát nabitý ostřílenými veterány i hudebními průkopníky.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVĚ POTVRZENÉ KAPELY V ČELE S HIRAX A DYING FETUS

27. Listopad 2017 08:45 |
Díky všem, co se na facebooku zúčastnili naší hry a odhalili nové kapely z křížovek. Nyní tedy oficiálně: DYING FETUS z Marylandu jsou už více než čtvrt století synonymem pro brutal death metal a máme velkou radost, že nás opět poctí svou návštěvou, stejně jako jejich rouhačským blackem načichlí kolegové HATE, kteří akorát vydali novou desku Tremendum!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross mají nový videoklip

27. Listopad 2017 08:41 |
Kalifornští Dead Cross s Mikem Pattonem v čele mají nový videoklip, ke skladbě Church of Motherfuckers z eponymního debutového alba.
... Zobrazit celý článek