Lineup Benátské noci definitivně uzavřen

Lineup Benátské noci definitivně uzavřen

Jeden z největších tuzemských festivalů Benátská noc má hotov svůj program a je rozhodně na co se těšit. Jako headlineři přijedou například progresivní Dream Theatre, němečtí Scooter či Lacuna Coil s půvabnou Cristine Scabbia v čele. Festival se koná od 29. do 31. července v romantickém prostředí Malé Skály v Libereckém kraji.

Pátek: Arakain, Citron, Circus, David Koller, De Bill Heads, Divokej Bill, Doctor P. P., Doga, Dream Theater (USA), Dukla vozovna, Dymytry, Gipsy.cz, Hubert Macháně, In Extremo (D), Iné kafé (SK), Katarína Knechtová (SK), Kurtyzány z 25 av., Lacuna Coil (IT), N.V.Ú., Olympic, Peter Cmorík (SK), Poletíme, První hoře, SSOGE, Tleskač, United Flavour, Wohnout.


Sobota: Aneta Langerová, Clawfinger (SWE), Čechomor, Desmod (SK), DiscoBalls, Eddie Stoilow, Chinaski, Kašpárek v rohlíku, Kiss Forewer Band (HU), Komunál, Kryštof, Lenka Filipová, Lucie Bílá, Muhamad Ali, Nightwork, Popcorn Drama (SK), Scooter (D), Segment, Ska2tonics (SK), SPS, Sunflover Caravan, Škwor, U.D.O. (D), UDG, Visací zámek, Walda Gang, Žlutý pes.


Neděle: Abba Stars, Atari terror, BSP, J. Svěcený + Cigánski diabli, Dark Gamballe, Debbie, Heebie Jeebies, Jiří Schmitzer s kapelou, Kohout plaší smrt, Václav Neckář a Bacily, Olga Lounová, The Backwards, Traktor, Vilém Čok & Bypass, Votchi, Znouzectnost.

Vstupenky je možno zakoupit v síti Ticketportal.

Více informací na www.benatskanoc.cz

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek