Lineup Benátské noci definitivně uzavřen

Lineup Benátské noci definitivně uzavřen

Jeden z největších tuzemských festivalů Benátská noc má hotov svůj program a je rozhodně na co se těšit. Jako headlineři přijedou například progresivní Dream Theatre, němečtí Scooter či Lacuna Coil s půvabnou Cristine Scabbia v čele. Festival se koná od 29. do 31. července v romantickém prostředí Malé Skály v Libereckém kraji.

Pátek: Arakain, Citron, Circus, David Koller, De Bill Heads, Divokej Bill, Doctor P. P., Doga, Dream Theater (USA), Dukla vozovna, Dymytry, Gipsy.cz, Hubert Macháně, In Extremo (D), Iné kafé (SK), Katarína Knechtová (SK), Kurtyzány z 25 av., Lacuna Coil (IT), N.V.Ú., Olympic, Peter Cmorík (SK), Poletíme, První hoře, SSOGE, Tleskač, United Flavour, Wohnout.


Sobota: Aneta Langerová, Clawfinger (SWE), Čechomor, Desmod (SK), DiscoBalls, Eddie Stoilow, Chinaski, Kašpárek v rohlíku, Kiss Forewer Band (HU), Komunál, Kryštof, Lenka Filipová, Lucie Bílá, Muhamad Ali, Nightwork, Popcorn Drama (SK), Scooter (D), Segment, Ska2tonics (SK), SPS, Sunflover Caravan, Škwor, U.D.O. (D), UDG, Visací zámek, Walda Gang, Žlutý pes.


Neděle: Abba Stars, Atari terror, BSP, J. Svěcený + Cigánski diabli, Dark Gamballe, Debbie, Heebie Jeebies, Jiří Schmitzer s kapelou, Kohout plaší smrt, Václav Neckář a Bacily, Olga Lounová, The Backwards, Traktor, Vilém Čok & Bypass, Votchi, Znouzectnost.

Vstupenky je možno zakoupit v síti Ticketportal.

Více informací na www.benatskanoc.cz

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek