Legendární punkáči The Adicts se chystají do Brna

|
Legendární punkáči The Adicts se chystají do Brna

V sobotu 13.8. 2011 proběhne v Brně zřejmě jedna z největších punkových událostí tohoto roku. Horké letní dny rozčísne přední britská punková legenda THE ADICTS, která svoji bohatou kariéru začala v roce 1979 singlem "Lunch of the Adicts" a posléze legendární deskou "Songs of Praise". Do dneška vydali v původní sestavě 12 alb!
Je jisté, že se můžete těšit na skvělou pódiovou show plnou balónů, převleků a konfet jak je u ADICTS koncertů dobrým zvykem.

Na exkluzivní koncert přijedou berlínští punk-rockers RADIO DEAD ONES, kteří před nedávnem vydali novou desku "AAA", kterou budou určitě na koncertě hrát.

Celý koncert otevře lokální, dobře známá ostravská parta DEGRADACE, která v Brně zahraje v nové sestavě.

Lístky v předprodeji seženete v brněnském VOLTAGE SHOPu nebo síti TICKETSTREAM za 350,- na místě za 390,-

the adicts v brne

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek