"Metapoly"

|
"Metapoly"

Máte-li v oblibě stolní hry a jste-li zároveň fanouškem skupiny Metallica, mám pro vás jednu velmi dobrou zprávu. Od 17. června tohoto roku jsou na internetu k dostání Monopoly s metallickou tematikou. Hra obsahuje figurky jako je například had z Black alba, váhy z alba ...An Justice For All, pěst ze St. Anger, Ninja logo Metalliky a další. Místo čtvrtí k zakoupení jako u normálních Monopol se hráči procházejí po klubech a stadionech, jež hrají významnou roli v historii Metalliky. Hra je tak nejen skvělou zábavou, ale teké příležitostí dovědět se něco víc o životě vaší oblíbené kapely!

Už nyní k dostání zde.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek