Blink 182 - Nový singl "Up All Night"

|
Blink 182 - Nový singl "Up All Night"

První píseň z nového alba měla napřed premiéru v radiu, a poté i online. Kapela si trošku pohrála s novými prvky a konečně vydala nový singl "Up All Night", prvně zazněla v radiu "LA radio station KROQ". Poté singl uveřejnili i na svých webových stránkách, kde si ho nyní může každý vyposlechnout.

Baskytarista a zpěvák kapely dokonce prozradil:"Jsem nadšený z toho, že je singl konečně venku a že si jej lidé mohou konečně poslechnout. Mám snad i větší radost než kdokoliv jiný. "Up all night" obsahuje všechny prvky, co jsme hráli jako blink-182, ale zároveň nás posouvá ještě o krok dál. Nemůžu se dočkat, až si to všichni poslechnou."

A opravdu, blink-182 zkusili opět něco nového. Prvky sahají do jejich pop-punkové historie a navíc celou píseň zvláštně doplňuje trocha elektra.

Je pravděpodobné, že celé album se objeví v září nebo podzimních měsících.

 

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek