Blink 182 - Nový singl "Up All Night"

|
Blink 182 - Nový singl "Up All Night"

První píseň z nového alba měla napřed premiéru v radiu, a poté i online. Kapela si trošku pohrála s novými prvky a konečně vydala nový singl "Up All Night", prvně zazněla v radiu "LA radio station KROQ". Poté singl uveřejnili i na svých webových stránkách, kde si ho nyní může každý vyposlechnout.

Baskytarista a zpěvák kapely dokonce prozradil:"Jsem nadšený z toho, že je singl konečně venku a že si jej lidé mohou konečně poslechnout. Mám snad i větší radost než kdokoliv jiný. "Up all night" obsahuje všechny prvky, co jsme hráli jako blink-182, ale zároveň nás posouvá ještě o krok dál. Nemůžu se dočkat, až si to všichni poslechnou."

A opravdu, blink-182 zkusili opět něco nového. Prvky sahají do jejich pop-punkové historie a navíc celou píseň zvláštně doplňuje trocha elektra.

Je pravděpodobné, že celé album se objeví v září nebo podzimních měsících.

 

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek