Apocalyptica: "At The Gates Of Manala"

|
Apocalyptica: "At The Gates Of Manala"
Datum vydání nového alba Apocalyptiky je opravdu blízko (23. srpna 2010). První ochutnávka "End Of Me" už byla na internetu zhruba před měsícem a proto přišel čas zveřejnit nějakou další skladbu. Tak se stalo a Apocalyptica vypustila na internet píseň "At The Gates Of Manala". K poslechu na oficiálních stránkách skupiny: www.apocalyptica.com. Paavo Lötjönen slibuje, že nová deska "7th Symphony" bude návratem ke kořenům a to jmenovitě k albu "Cult". Nezbývá nám nic, než doufat, že se tyto plány podařily uskutečenit a že se tedy máme na co těšit! První ukázky však bohužel nasvědčují opaku.

Další žurnál

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer - další hraní v ČR

1. Srpen 2017 10:25 |
Česká blackmetalová legenda Master's Hammer se vrací po pětadvaceti letech na pódia a kromě premiéry na festivalu Brutal Assault (a předpremiéry v Praze ve Futuru) ji čekají další koncerty. Kromě festivalů v Bergenu (Norsko - 24. - 27. srpna) a Eindhovenu (Nizozemí - 15. - 16. prosince) jsou momentálně domluveny další tři vystoupení - 7. října v Brně, 14. října v Košicích a 30. listopadu v Praze.  
... Zobrazit celý článek