Little Barrie v neděli v Praze vystoupí jako support Primal Scream

Little Barrie v neděli v Praze vystoupí jako support Primal Scream

Tisková zpráva D Smack U Promotion a KC Vltavská

Little Barrie  je tříčlenná hudební skupina z Londýna ovlivněná styly jako jsou  Rhythm and Blues,Garage Rock,Surf,Soul a Rock 'n' Roll. 

Little Barrie vznikli v Nottinghamu v roce 1999. Jejich první demonahrávky si všimli lidé z sublabelu Jazzman records s názvem Stark Reality. První singl vydávají v červenci 2000 - "Shrug off Love"  s B stranou "Reply Me (It Don't Deny Me)". 

Po přestěhování do Londýna v září toho samého roku kapela vydala další dva singly na Stark Reality, než potkali v roce 2002 bývalého frontmana Orange Juice a autorsky plodného umělce a producenta Edwyna Collinse, se kterým nahráli svůj čtvrtý singl. Edwyn byl bezpochyby pro pokrok a růst kapely nesmírně důležitý . Nadšený Collins jim nabídl, aby své první album "We Are Little Barrie" nahráli v jeho studiu West Heath Yard  a sám také album produkoval.

Po turné po Evropě, Japonsku a Austrálii a několika koncertech v USA kapela začala nahrávat svoje druhé album "Stand Your Ground"  s producentem Gorrilaz  Danem The Automatorem v  Brooklynu a s Mike Pelanconim v Británii.

Kapela nadále jezdí po světě jako předskokani Paula Wellera, Morrisseyho a Primal Scream a její členové se jako sóloví hudebníci účastní mnoha hudebních projektů. 

Liltte Barries vydali loni v prosinci v Japonsku a letos  v Evropě své nové album 'King of the Waves', které bylo opět nahráno ve studiu West Heath Yard.

Little Barrie můžete zažít živě jako support Primal Scream v neděli 7.sprna od 20:00 v KC Vltavská.

Vstupenky jsou k zakoupeni v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 710,- Kč + poplatky, na místě pak za 890,- Kč.

Více info na:

www.primalscream.net

www.littlebarrie.com

www.vltavska.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek