Pražská kapela Taliesyn zahraje v Plzni v rámci cyklu Rozmarné léto

Třetí ročník kulturního cyklu Rozmarné léto v Zahradě Měšťanské besedy začal letos už v polovině června. Až do konce srpna se v příjemném prostředí zahradní kavárny s altánem budou pravidelně střídat koncerty jazzu a world-music, divadelní představení pro děti a taneční podvečery. 

Každé pondělí (kromě 27. 6.) a středu se v Zahradě od 19:30 koná koncert, pondělky patří z větší části jazzu a středy world-music, ale toto rozdělení není pravidlem. Cyklus Rozmarné léto se přeruší jen v týdnu od 24. do 30. 7., kdy ho v Zahradě vystřídá festival Na ulici. „V průběhu Rozmarného léta se představí celkem 18 kapel, některé z nich už posluchači znají z loňského roku, většina jsou ale jsou letošní novinky,“ říká manažerka kultury Měšťanské besedy Hana Rendlová. 

Jendou z vystupujících kapel bude i pražská formace Taliesyn, která odehraje svůj koncert 10.8. v Zahradě Měšťanské besedy.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek