Pražská kapela Taliesyn zahraje v Plzni v rámci cyklu Rozmarné léto

Třetí ročník kulturního cyklu Rozmarné léto v Zahradě Měšťanské besedy začal letos už v polovině června. Až do konce srpna se v příjemném prostředí zahradní kavárny s altánem budou pravidelně střídat koncerty jazzu a world-music, divadelní představení pro děti a taneční podvečery. 

Každé pondělí (kromě 27. 6.) a středu se v Zahradě od 19:30 koná koncert, pondělky patří z větší části jazzu a středy world-music, ale toto rozdělení není pravidlem. Cyklus Rozmarné léto se přeruší jen v týdnu od 24. do 30. 7., kdy ho v Zahradě vystřídá festival Na ulici. „V průběhu Rozmarného léta se představí celkem 18 kapel, některé z nich už posluchači znají z loňského roku, většina jsou ale jsou letošní novinky,“ říká manažerka kultury Měšťanské besedy Hana Rendlová. 

Jendou z vystupujících kapel bude i pražská formace Taliesyn, která odehraje svůj koncert 10.8. v Zahradě Měšťanské besedy.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek