Na festivalu DoZvuk zahrají... UNDERSIDE!

|
Na festivalu DoZvuk zahrají... UNDERSIDE!

16. 9. se rychle blíží a s ním i festival DoZvuk, který se koná v Rock Café. Vystoupí na něm Underside, NIL, Five O´Clock Tea, Bundy Tad a Pop-porn, tedy přední české undergroundové kapely, které vám v našem Žurnálu postupně představíme.

UNDERSIDE vznikli už v roce 1998, aby po dvou vydaných demech v roce 2001 opět ukončili činnost. Na přelomu let 2002 a 2003 se však kapela dává znovu dohromady a ve stále se měnícím složení členů hraje dodnes. Na svém kontě mají Underside dvě oficiální CD - Jumping to the Boot Record (2004) a Liar (2007). Během svého působení na české undergroundové scéně koncertovali s kapelami jako jsou Kashmir 9:41, Locomotive, Pop-porn, Status Praesents, Magma Hotel, Existence a spousta dalších. Pokud bychom chtěli Underside škatulkovat, nejlepším přirovnáním by byl HC / crossover. Více informací o kapele najdete na jejím Bandzone.cz profilu.

Kromě výše zmínených kapel se na DoZvuku můžete těšit na spestření v podobě žonglérů a tatérské show salonu HELL. Více informací najdete na:

- http://www.festivaldozvuk.cz/

- http://www.facebook.com/festivaldozvuk

Na článek o kapele NIL se těšte už za týden!

Hlavním mediálním partnerem DoZvuku je Rebel Radio Brod - www.radiobrod.cz

 


Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek