Na festivalu DoZvuk zahrají... UNDERSIDE!

|
Na festivalu DoZvuk zahrají... UNDERSIDE!

16. 9. se rychle blíží a s ním i festival DoZvuk, který se koná v Rock Café. Vystoupí na něm Underside, NIL, Five O´Clock Tea, Bundy Tad a Pop-porn, tedy přední české undergroundové kapely, které vám v našem Žurnálu postupně představíme.

UNDERSIDE vznikli už v roce 1998, aby po dvou vydaných demech v roce 2001 opět ukončili činnost. Na přelomu let 2002 a 2003 se však kapela dává znovu dohromady a ve stále se měnícím složení členů hraje dodnes. Na svém kontě mají Underside dvě oficiální CD - Jumping to the Boot Record (2004) a Liar (2007). Během svého působení na české undergroundové scéně koncertovali s kapelami jako jsou Kashmir 9:41, Locomotive, Pop-porn, Status Praesents, Magma Hotel, Existence a spousta dalších. Pokud bychom chtěli Underside škatulkovat, nejlepším přirovnáním by byl HC / crossover. Více informací o kapele najdete na jejím Bandzone.cz profilu.

Kromě výše zmínených kapel se na DoZvuku můžete těšit na spestření v podobě žonglérů a tatérské show salonu HELL. Více informací najdete na:

- http://www.festivaldozvuk.cz/

- http://www.facebook.com/festivaldozvuk

Na článek o kapele NIL se těšte už za týden!

Hlavním mediálním partnerem DoZvuku je Rebel Radio Brod - www.radiobrod.cz

 


Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek