Suffocate With Your Vomitus mají nový název a chystají debutové album

|
Suffocate With Your Vomitus mají nový název a chystají debutové album

Kdo se nějakou tu dobu pohybuje na české "core" scéně, jistě zaregistoval deathcore kapelu Suffocate With Your Vomitus, která si zde již několik měsíců celkem výrazně říká o slovo.

Nedávno v kapele proběhla celkem zásadní změna, a to v názvu - nyní je hledejte pod jménem SUFFOCATE WITH YOUR FAME. Změna jména však neznamená změnu stylu, kterým se SWYF prezentují. Pozměněný název se prý více hodí k novým věcem, které v současné době kapela nahrává a které se již brzy dostanou mezi fanoušky. Album pod názvem "The New World Order" vyjde u labelu Metalgate Records a nahráváno je ve studiu Kocis poblíž Tábora. Na cd by se mělo objevit asi devět písní.

Kapelu Suffocate With Your Fame můžete sledovat zde:

http://www.facebook.com/pages/Suffocate-With-Your-Fame/143763485698658

http://bandzone.cz/suffocatewithyourfame

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek