Suffocate With Your Vomitus mají nový název a chystají debutové album

|
Suffocate With Your Vomitus mají nový název a chystají debutové album

Kdo se nějakou tu dobu pohybuje na české "core" scéně, jistě zaregistoval deathcore kapelu Suffocate With Your Vomitus, která si zde již několik měsíců celkem výrazně říká o slovo.

Nedávno v kapele proběhla celkem zásadní změna, a to v názvu - nyní je hledejte pod jménem SUFFOCATE WITH YOUR FAME. Změna jména však neznamená změnu stylu, kterým se SWYF prezentují. Pozměněný název se prý více hodí k novým věcem, které v současné době kapela nahrává a které se již brzy dostanou mezi fanoušky. Album pod názvem "The New World Order" vyjde u labelu Metalgate Records a nahráváno je ve studiu Kocis poblíž Tábora. Na cd by se mělo objevit asi devět písní.

Kapelu Suffocate With Your Fame můžete sledovat zde:

http://www.facebook.com/pages/Suffocate-With-Your-Fame/143763485698658

http://bandzone.cz/suffocatewithyourfame

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek