Corey Taylor ve spolupráci s McKaganem

|
Corey Taylor ve spolupráci s McKaganem

Pořad basáka Blink 182 Marka Hoppuse, navštvivil před nedávnem zpěvák Corey Taylor (SLIPKNOT, STONESOUR). Mluvilo se zde o všem, o budoucnosti Slipknot, o tom, jak se Corey málem stal zpěvákem Velvet Revolver, ale také o tom, že se sblížili s basákem Duffem McKaganem. „Máme k sobě blízko a začali jsme společně psát nějaké věci. Zní opravdu dobře. Takže kdo ví. Třeba dáme dohromady nějakou tajemnou superkapelu – já, Duff a nějací další podivíni, kteří udělají nějakou divnou muziku, že lidi neuvěří, že to jsme my. Možná. Uvidíme, co z toho bude.“ Tak uvidíme.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek