Na festivalu DoZvuk zahrají... BUNDY TAD!

|
Na festivalu DoZvuk zahrají... BUNDY TAD!

Již za necelý měsíc, 16. 9. 2011, se v legendárním pražském klubu Rock Café koná čtvrtý ročník festivalu undergroundových kapel s názvem DoZvuk. Čeká vás jenom to nejlepší z nejlepších - o odpal večera se postará hardcore-crossoverová kapela Underside z Prahy, po nich vystoupí rockoví NIL z České Třebové, dále alternativně rockoví Five O´Clock Tea z Prahy, elektro-metalový headliner Pop-porn z Havlíčkova Brodu a na závěr večera řezníci Bundy Tad z Prahy. Těšit se můžete i na doprovodný program v podobě show tattoo salonu HELL.cz a žonglerskou exhibici. Potvrďte svoji účast na stránce události na Facebooku! http://www.facebook.com/event.php?eid=207768145924881

Nejen kapela NIL, o které jste si zde mohli přečíst před týdnem, a Five O´Clock Tea, o které si budete moci přečíst za týden, má v kapele krásnou ženu. I Bundy Tad se můžou pochlubit ozdobou v podobě kytaristky Lýdie, která hraje stejně dobře, jako vypadá. Bundy Tad se dali dohromady v roce 2006 a za poměrně krátkou dobu ušli dlouhou cestu. Ta vedla například přes semifinále Jack Daniel´s Music v roce 2008, kompilaci časopisu Report s názvem Fresh Energy 2 a spoustu festivalů, mezi jinými Rock for People. Jak za tu cestu kapela Bundy Tad vyrostla, se přijďte podívat už za 25 dní do Rock Café!

Více informací najdete na:

- http://www.festivaldozvuk.cz/

- http://www.facebook.com/festivaldozvuk

Na článek o kapele Five O´Clock Tea se těšte už za týden!

Hlavním mediálním partnerem DoZvuku je Rebel Radio Brod - www.radiobrod.cz

 


Další žurnál

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek

LAIBACH v březnu 2018 v Bratislavě

13. Prosinec 2017 12:56 |
LAIBACH (Slovinsko) 22. 3. 2018 - Majestic Music Club, Bratislava www.obscure.cz  
... Zobrazit celý článek