Na festivalu DoZvuk zahrají... BUNDY TAD!

|
Na festivalu DoZvuk zahrají... BUNDY TAD!

Již za necelý měsíc, 16. 9. 2011, se v legendárním pražském klubu Rock Café koná čtvrtý ročník festivalu undergroundových kapel s názvem DoZvuk. Čeká vás jenom to nejlepší z nejlepších - o odpal večera se postará hardcore-crossoverová kapela Underside z Prahy, po nich vystoupí rockoví NIL z České Třebové, dále alternativně rockoví Five O´Clock Tea z Prahy, elektro-metalový headliner Pop-porn z Havlíčkova Brodu a na závěr večera řezníci Bundy Tad z Prahy. Těšit se můžete i na doprovodný program v podobě show tattoo salonu HELL.cz a žonglerskou exhibici. Potvrďte svoji účast na stránce události na Facebooku! http://www.facebook.com/event.php?eid=207768145924881

Nejen kapela NIL, o které jste si zde mohli přečíst před týdnem, a Five O´Clock Tea, o které si budete moci přečíst za týden, má v kapele krásnou ženu. I Bundy Tad se můžou pochlubit ozdobou v podobě kytaristky Lýdie, která hraje stejně dobře, jako vypadá. Bundy Tad se dali dohromady v roce 2006 a za poměrně krátkou dobu ušli dlouhou cestu. Ta vedla například přes semifinále Jack Daniel´s Music v roce 2008, kompilaci časopisu Report s názvem Fresh Energy 2 a spoustu festivalů, mezi jinými Rock for People. Jak za tu cestu kapela Bundy Tad vyrostla, se přijďte podívat už za 25 dní do Rock Café!

Více informací najdete na:

- http://www.festivaldozvuk.cz/

- http://www.facebook.com/festivaldozvuk

Na článek o kapele Five O´Clock Tea se těšte už za týden!

Hlavním mediálním partnerem DoZvuku je Rebel Radio Brod - www.radiobrod.cz

 


Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek