The River Card se valí do Litoměřic!

The River Card se valí do Litoměřic!

Pořádný nářez se prožene v pondělí večer Litoměřicemi. Ve vyhlášeném klubu  Baronka se totiž ukážou The River Card z Anglie. Že vám tohle jméno cosi říká? Ano, to je ta partička, kterou jste viděli na jednom z Fluffestů a to je taky ta partička, která to tam onehdy pořádně rozjela. Připravte se na pořádnou porci energického oldschool hardcoru s hrubostí tak hrubou, že možná obrousí i kamenné útroby Baronky!

Vydechnout vás nenechají ani Kills and Thrills. Tahle partička z Ameriky se určitě nebude chtít nechat zahambit. Možná tak budeme součástí bitvy o to, na kterém kontinentě se hraje ostřejší a lepší hardcore.

O zahřátí publika se postarají tachovští Something Like, kteří v Baronce v létě už hráli a podle jejich slov se jim tam moc líbilo. Navíc, po kratší koncertní pauze je už jistě svrbí prsty. Jejich pojetí hardcoru je sice metalovější, ale i tak se máte jistě na co těšit.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek