The River Card se valí do Litoměřic!

The River Card se valí do Litoměřic!

Pořádný nářez se prožene v pondělí večer Litoměřicemi. Ve vyhlášeném klubu  Baronka se totiž ukážou The River Card z Anglie. Že vám tohle jméno cosi říká? Ano, to je ta partička, kterou jste viděli na jednom z Fluffestů a to je taky ta partička, která to tam onehdy pořádně rozjela. Připravte se na pořádnou porci energického oldschool hardcoru s hrubostí tak hrubou, že možná obrousí i kamenné útroby Baronky!

Vydechnout vás nenechají ani Kills and Thrills. Tahle partička z Ameriky se určitě nebude chtít nechat zahambit. Možná tak budeme součástí bitvy o to, na kterém kontinentě se hraje ostřejší a lepší hardcore.

O zahřátí publika se postarají tachovští Something Like, kteří v Baronce v létě už hráli a podle jejich slov se jim tam moc líbilo. Navíc, po kratší koncertní pauze je už jistě svrbí prsty. Jejich pojetí hardcoru je sice metalovější, ale i tak se máte jistě na co těšit.

Další žurnál

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer - další hraní v ČR

1. Srpen 2017 10:25 |
Česká blackmetalová legenda Master's Hammer se vrací po pětadvaceti letech na pódia a kromě premiéry na festivalu Brutal Assault (a předpremiéry v Praze ve Futuru) ji čekají další koncerty. Kromě festivalů v Bergenu (Norsko - 24. - 27. srpna) a Eindhovenu (Nizozemí - 15. - 16. prosince) jsou momentálně domluveny další tři vystoupení - 7. října v Brně, 14. října v Košicích a 30. listopadu v Praze.  
... Zobrazit celý článek