Záznam živého vystoupení WWW

Záznam živého vystoupení WWW

Kultovní čeští WWW si nejen pro své fanoušky, ale i pro ostatní nadšence experimentální hudby připravili vskutku unikátní skoro-vánoční dárek. Vlastní koncert z 12.dubna 2011 přeměnili v dvou-cédéčkovou nahrávku „WWW – Live!“ a v omezeném množství ji vypustili do světa 7.prosince 2011. Pouhých 631 kusů v limitované edici vyšlo pod hlavičkou labelu BigBoss a pro WWW je to již třetí studiové album. Po dnes již legendárním debutu Neurobeat a jeho pokračovatele Tanec sekyr se tedy fanoušci této experimentální hip-hopové formace dočkali i dlouho slibovaného živáku. Koncert odehráli WWW ve složení Sifon, Milesa a DJ Brainythug v pražském klubu Rock Café. Originální vystoupení kapely bývají často výjimečným a neopakovatelným zážitkem a proto si sám za sebe doufám tvrdit, že album ponese alespoň část jejich silné koncertní atmosféry. Křest desky proběhl ve čtvrtek 15.prosince v klubu NoD v Praze a samotný nosič mohou fanoušci objednávat zde.

Brzy očekávejte recenzi!

Další články v sekci

Swine Overlord streamují svou novou deskuSwine Overlord streamují svou novou desku

13.08.2014 19:49

Deathgrindová parta Swine Overlord streamuje svou novou desku "Parables of Umbral Transcendence", která oficiálně vyjde 19. srpna. Její stream však můžete slyšet už dnes v playlistu níže.
DEATH COFFEE PÁRTY II.DEATH COFFEE PÁRTY II.

12.08.2014 19:50

druhej ročník death-metal-crust párty...22- 23. 8. 2014 Výstaviště Zahrada Čech pavilon S (vchod od Jiříkových kasáren) Na Vinici , Litoměřice                             Potvrzené kapely: *************************************************************KRAANIUM (NORSKO // brutal-brutal/slam-death)*************************************************************https://www.facebook.com/kraaniumslam?fref=tsUdupávající zběsilost. Co úder do virblu, to facka řemenem přes xicht. Co úder do činelů, to cinknutí vypadanejch zubů, který se odrážej od země a putujou někam, kamsi…Co úder kopáku, ...
Frank Iero má nový videoklipFrank Iero má nový videoklip

05.08.2014 19:30

Frank Iero z ex-My Chemical Romance před nedávnem uveřejnil svůj první singl Weighted ze svého projektu FrnkIero And The Cellabration. Aby Frank podpořil a nalákal své fanoušky na nové album Stomachaches, které vyjde 25. srpna, natočil k výše zmíněnému singlu i svůj první videoklip. V černobílém videu, ve kterém je patrná záliba hororového prostředí, ...
Stream nové desky Feeding Fiction od HeartistStream nové desky Feeding Fiction od Heartist

05.08.2014 14:52

Kalifornská partička Heartist satreamuje svou novou nahrávku "Feeding Ficiton". Oficiálně vychazí 12. srpna u Roadrunner Records. 
Capture The Crown streamují desku Reign Of TerrorCapture The Crown streamují desku Reign Of Terror

05.08.2014 14:24

Australani Capture The Crown streamují svou novou desku "Reign Of Terror", který dnes 5. srpna vychází pod Artery Recordings. Na desce se jako host objevil Alex Koehler z Chelsea Grin a to ve skladbě "Make War, Not Love". Stream celé desky naleznete jako playlist níže.