Záznam živého vystoupení WWW

Záznam živého vystoupení WWW

Kultovní čeští WWW si nejen pro své fanoušky, ale i pro ostatní nadšence experimentální hudby připravili vskutku unikátní skoro-vánoční dárek. Vlastní koncert z 12.dubna 2011 přeměnili v dvou-cédéčkovou nahrávku „WWW – Live!“ a v omezeném množství ji vypustili do světa 7.prosince 2011. Pouhých 631 kusů v limitované edici vyšlo pod hlavičkou labelu BigBoss a pro WWW je to již třetí studiové album. Po dnes již legendárním debutu Neurobeat a jeho pokračovatele Tanec sekyr se tedy fanoušci této experimentální hip-hopové formace dočkali i dlouho slibovaného živáku. Koncert odehráli WWW ve složení Sifon, Milesa a DJ Brainythug v pražském klubu Rock Café. Originální vystoupení kapely bývají často výjimečným a neopakovatelným zážitkem a proto si sám za sebe doufám tvrdit, že album ponese alespoň část jejich silné koncertní atmosféry. Křest desky proběhl ve čtvrtek 15.prosince v klubu NoD v Praze a samotný nosič mohou fanoušci objednávat zde.

Brzy očekávejte recenzi!

Další články v sekci

Poslechni si debutové EP od Counting Days Poslechni si debutové EP od Counting Days

včera 21:14

Britská hardcore parta Counting Days vydává 28. července debutové EP "The War Of The Wolf", ale slyšet ho můžete už dnes. Dále je třeba dodat, že Counting Days se skládají z ex členů kapel Architects, Last Witness, More Than Life a TRC.  
Pečkyfest 2014Pečkyfest 2014

včera 20:45

Pečky (u Kolína) - hřiště 22.8. 2014, 19:00  Místo, kde dávají dobrou noc zajíci a srnky. Místo, kde se za pár korun zlískáte tak, že zapomenete jméno svý mamky. Místo, kde nikoho nezajímá, kdo jste, ale jaký jste. Místo, kde se spory neřeší na facebooku, ale u piva. Místo, kde ...
Vltava zahraje s novým saxofonistou na letních scénáchVltava zahraje s novým saxofonistou na letních scénách

22.07.2014 21:59

Legendární skupina Vltava připravuje v příštích dnech tři vystoupení na letních pódiích. Již tento čtvrtek 24.7. navštíví kapela České Budějovice, v příštím týdnu bude koncertovat v Plzni a v Praze. Nástrojové obsazení Vltavy opět obohacuje saxofon i flétna, s novým členem Ondřejem Klímkem se vrací ke svému typickému zvuku, jakým ...
Kanaďani Theory of a Deadman streamují své nové albumKanaďani Theory of a Deadman streamují své nové album

22.07.2014 16:30

Hard-rocková kapela Theory of a Deadman vydá 29. 7. své nové album "Savages" u Roadrunner Records. Jeho stream naleznete níže.  
Four Year Strong streamují EP Go Down In HistoryFour Year Strong streamují EP Go Down In History

22.07.2014 15:06

Four Year Strong mají k dnešnímu dni venku své nové EP "Go Down In History" u Pure Noise Records. Stream celého EP naleznete níže.