Záznam živého vystoupení WWW

|
Záznam živého vystoupení WWW

Kultovní čeští WWW si nejen pro své fanoušky, ale i pro ostatní nadšence experimentální hudby připravili vskutku unikátní skoro-vánoční dárek. Vlastní koncert z 12.dubna 2011 přeměnili v dvou-cédéčkovou nahrávku „WWW – Live!“ a v omezeném množství ji vypustili do světa 7.prosince 2011. Pouhých 631 kusů v limitované edici vyšlo pod hlavičkou labelu BigBoss a pro WWW je to již třetí studiové album. Po dnes již legendárním debutu Neurobeat a jeho pokračovatele Tanec sekyr se tedy fanoušci této experimentální hip-hopové formace dočkali i dlouho slibovaného živáku. Koncert odehráli WWW ve složení Sifon, Milesa a DJ Brainythug v pražském klubu Rock Café. Originální vystoupení kapely bývají často výjimečným a neopakovatelným zážitkem a proto si sám za sebe doufám tvrdit, že album ponese alespoň část jejich silné koncertní atmosféry. Křest desky proběhl ve čtvrtek 15.prosince v klubu NoD v Praze a samotný nosič mohou fanoušci objednávat zde.

Brzy očekávejte recenzi!

Další žurnál

Bernsteinova MŠE s Vojtěchem Dykem v hlavní roli má premiéru už za měsíc

8. Únor 2016 12:39 |
Prostor Jatka 78 v Praze-Holešovicích je v těchto dnech dějištěm náročných zkoušek nového nastudování proslulé MŠE (Mass) Leonarda Bernsteina. Od druhé poloviny února se bude zkoušet v Kulturním středisku Omega v Brně.
... Zobrazit celý článek

ROCK FOR CHURCHILL OHLÁSIL PRVNÍ JMÉNA. PŘIJEDOU DUB INC A DUBIOZA KOLEKTIV.

5. Únor 2016 10:53 |
Hudební festival Rock for Churchill ohlásil prvních šest jmen 17. ročníku, který proběhne 26. a 27. srpna. Do severočeského Vroutku zavítá francouzská skupina Dub Inc, bosenská kapela Dubioza Kolektiv a česko-slovenský kvartet Monkey Business, Iné Kafe, Prago Union a Mydy Rabycad. První edice nejlevnějších 2denních vstupenek za cenu 700 Kč (+ poplatky) je k dispozici do 29. února.
... Zobrazit celý článek

Insania a Vladivojsko třikrát společně

3. Únor 2016 08:21 |
INSANII doprovodí na třech plánovaných koncertech Vladivojna La Chia se svým VLADIVOJSKEM. První z nich proběhne již 11. února v pražském Rock Café, v březnu pak společně obsadí klub Slady v Kroměříži (4. 3.) a brněnskou Flédu (19. 3.).
... Zobrazit celý článek

Burning Steps chystají novou desku

1. Únor 2016 13:35 |
Poslechněte si Valley Boys z chystané nové desky Way Out mosteckých pop-punkových Burning Steps. Více info zde.  
... Zobrazit celý článek

Kovadlina - ukázka tvorby

27. Leden 2016 15:04 |
Kovadlina, kapela vystavěná na zbytcích Hanby, předvádí svou tvorbu.  
... Zobrazit celý článek